Anasayfaright iconUçak Biletiright iconTüm Havayollarıright iconAir Montenegro Uçak Bileti

Air Montenegro Kampanyalar

Size özel tekliflerimiz için kampanyalarımıza göz atın!
Hepsini göster

Ucuz Air Montenegro Uçak Bileti

Ucuz bir tatil veya hafta sonu için bir son dakika fırsatı mı arıyorsunuz? Air Montenegro ile en iyi fiyatlı teklifleri burada bulabilirsiniz.
HakkındaCheck-inBagaj HakkıMil ProgramıUçak İçi EğlenceEvcil Hayvan Taşıma Kuralları
Air Montenegro

Air Montenegro Uçak Bileti

Hakkında

1994 senesinde kurulan şirket, Karadağ’ın resmi havayolu aynı zamanda. Merkezi Podgorico’da bulunuyor ve ikinci ofisi Tivat havalimanında. İki havalimanı arasında yalnızca 80 km bulunduğu için, sadece dış hatlara sefer düzenleniyor. Air France, Adria Airways, Alitalia ve Austrian Airlines ile kod partnerliği anlaşması var.

Check-in

Check in için verilen süre her havalimanında farklı olduğundan, Montenegro Airlines’ın belirttiği özel bir süre yok. Bilet aldığınız acenteden gerekli bilgiyi rezervasyon sırasında almanız, havayolu şirketi tarafından tavsiye ediliyor.

Bagaj Hakkı

Kabin bagajı olarak 10 kg ağırlığı geçmeyen, en fazla 115 cm boyutundaki çantalarınızı alabilirsiniz. Şemsiye mont, kamera gibi eşyalarınız da kabine kabul ediliyor. Kabin bagajında limit kısıtlaması olsa da, bebek maması, ilaç gibi gerekli malzemeler kabul ediliyor. Laptop, cep telefonu, çakmak gibi kişisel eşyalarınızın da yanınızda olmasına izin veriyorlar. Para, kıymetli evrak, mücevher gibi değerli eşyalarınızı ise el bagajında bulundurmanız tavsiye ediliyor.

Check-ine vereceğiniz bagajın üstüne, kimlik ve iletişim bilgilerinizi yazmanızı öneririz. Economy Class yolcuları için maksimum bagaj ağırlığı 23 kg tek parça çantalar. Business Class için ücretsiz bagaj hakkı her biri maksimum 32 kg olabilen iki parça bagaj olarak belirlenmiş. Bebekler için maksimum 10 kg bir parça bagaj hakkı var. Sınıf fark etmeksizin tüm bagajların boyutu en fazla 158 cm olabiliyor. Bagaj aşımı ise ekstra ücretlendiriliyor. Bagajın ağırlığına, parça sayısına ve bilet sınıfına bağlı olarak şekillenen ekstra ücretler, 30 Euro ile 150 Euro arasında değişiyor. Spor ekipmanları, müzikal enstrümanlar gibi özel eşyaların fiyatlandırması ise büyüklüklerine bağlı olarak değişiyor. Bu eşyaların bagaj olarak kabul edilmesi için, kurallara uygun şekilde paketlenmiş olması gibi kriterler aranıyor.

Mil Programı

Vision Team programına üye olarak, Montenegro Airlines ile yaptığınız uçuşlardan mil biriktirip, bunları sonraki yolculuklarınız için kullanabiliyorsunuz. Üyelik türüne göre, bagaj ve check in konularında ayrıcalık sahibi de olabiliyorsunuz.

Uçak İçi Eğlence

Yolculuğunuzu eğlenceli hale getirmek için, ücretsiz olarak sunulan dergileri okuyabilirsiniz.

Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Minik dostlarınız sizinle beraber seyahat edebilir. Öncelikle bunun için ilgili seyahat ve sağlık sertifikaları tam olmalı. Yolcu kabinine yalnızca küçük evcil hayvanlar kabul ediliyor (tavşan, kedi, köpek, kuş, hamster gibi) fakat sürüngen türünde hayvanlar bunun dışında tutuluyor. Hayvanın taşınacağı kafesin dayanıklı, temiz ve altının su geçirmez olması gerekiyor. Evcil hayvanla beraber kafesin maksimum ağırlığı 8 kg, boyutu 55x40x20 cm olabiliyor. Evcil hayvanlar bagaj olarak da taşınabiliyor. 14 kg geçmeyen iki evcil hayvan aynı kafes içinde olabiliyor. Bagaja verilecek kafes maksimum 91x60x66 cm boyutunda ve 50 kg ağırlığında olmalı. Ücretlendirmeler uçuş rotasına ve hayvanın ağırlığına bağlı olarak 30 Euro ile 150 Euro arasında değişiyor. 50 kg üstü hayvanlar kargo olarak taşınıyor. Engeli olan insanlara yardımcı olması amacıyla eğitilen rehber köpekler ücretsiz olarak kabine alınıyor. Uçuş yapılacak yere göre şartlar değişebildiğinden, rezervasyon sırasında detaylı bilgi almanız daha faydalı olacaktır.

Air Montenegro Sıkça Sorulan Sorular

Tezfly havayolu fiyatlarını anlık olarak havayolundan çekmektedir. Air Montenegro kampanyalı uçak bileti fiyatlarına Tezfly sitesinden ulaşabilir. Havayolu kampanyalarını sayfa başındaki kampanyalar bölümünden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
Air Montenegro birçok farklı noktaya uçmaktadır. Uygun uçuşları Tezfly arama widget'ını kullanarak bulabilirsiniz.
Genel olarak uçuş tarihi yaklaştıkça havayolu bilet fiyatları artmaktadır. Eğer seyahat tarihiniz belli ise Air Montenegro uçak biletinizi son dakikaya bırakmadan satın alarak ucuza bilet bulmanız mümkün.
Ucuz Air Montenegro uçak biletini satın almanın en kolay yolu Tezfly bültenine kaydolmaktan geçer. Hem Air Montenegro kampanyalarını hem de Tezfly'ın indirim kuponu kampanyalarını takip ederek ucuz uçak bileti alman işten bile değil.
Müşterilerimize daha iyi deneyim sağlamak için sitemizde çerez (cookie) kullanılmaktadır. Detaylar
Kabul et