Luxair Kampanyalar

Size özel tekliflerimiz için kampanyalarımıza göz atın!
Hepsini göster

Ucuz Luxair Uçak Bileti

Ucuz bir tatil veya hafta sonu için bir son dakika fırsatı mı arıyorsunuz? Luxair ile en iyi fiyatlı teklifleri burada bulabilirsiniz.

Popüler Luxair Kalkış Şehirleri

Popüler Luxair Varış Şehirleri

HakkındaCheck-inBagaj HakkıMil ProgramıUçak İçi EğlenceEvcil Hayvan Taşıma Kuralları
Luxair

Luxair Uçak Bileti

Hakkında

Luxair Havayolları 1948 yılında doğup 1961 yılında özelleştirilmiştir. Avrupa’da, Kuzey Afrika’da, Akdeniz’de ve Orta Batı’da 50 yöne uçuşlar düzenlemektedir. Bunu yanısıra yaz seonunda ekstra uçuşları vardır. Luxair’in ana ofisi Lüksemburg’un Sandweiler şehrindedir. Ana havaalanı Luxemburg’daki Findel Havalanıdır.

Check-in

Check-in işlemlerini Luxair’in veb sitesinden uçuşunuza 24 saat kala yapabilirsiniz. Check_in işleminizi gerçekleştirdikten sonra geçiş kartınızın çıktısını alıp havaalanına gelmeniz yeterli olacaktır. Eğer havaalanında check-in yapmaktan yanaysanız, ekonomi sınıfı biletleri için uçuştan 45 dakika önce, first class biletler için uçuştan 30 dakika önce hava alanında olmanız yeterli olacaktır. Aynı zamanda havaalanı terminalinde bulunan check-in otomatlarından da işleminizi gerçekleştirebilme şansına sahipsiniz. İşleminizi yaptıktan sonra hemen havayolu yer göstericilerinin yanına gidip bilgi alarak uçağınıza doğru ilerleyebilirsiniz.

Bagaj Hakkı

El bagajı

Luxair ile seyehat ederken ekonimi sınıfı biletler için 7 kilo olmak şartıyla bir el bagajı taşıyabilme hakkınız var.

Bussines Class’ta seyahat ediyorsanız el bagajı hakkınız 2 olup yine 7 kilo ile sınırlandırılmaktadır.

Ana Bagaj

Yetişkinler için bagaj hakkınız 1 olup 20 kilo ile sınırlandırılmaktadır. 2 ile 11 yaşındaki çocuklar için de bu sınırlandırma geçerlidir. 2 yaşın altındaki çocuklarınız içinse bu ağırlık 10 kiloyu geçmemelidir.

Eğer Bussines Class’ta seyahat ediyorsanız bagaj hakkınız 30 kilo ile sınırlandırılmıştır.

Bagaj limitini aştığınız takdirde kilo başına 15 euro ödeyerek hakkınızı artırabilirsiniz.

Mil Programı

Luxair, MasterCard ve Miles ile seyahat eden yolcular için ekstra bagaj hakları tanımaktadır.

Uçak İçi Eğlence

Luxair ile uçuşunuzda vaktinizi hızlı ve keyifli geçirmek için gazeteler, ekonomi ve yaşam dergileri mevcuttur.

Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Luxair ile uçak kabininde 8 kiloya kadar olan hayvanlarınızı taşıma hakkınız var. Ancak 70 Euro ödenmesi gereken bir ücret vardır. 8 kilodan daha ağır hayvanlarınız gereken ücret 100 Euro olmakla birlikte kabine alma şansınız yoktur.

Luxair Sıkça Sorulan Sorular

Tezfly havayolu fiyatlarını anlık olarak havayolundan çekmektedir. Luxair kampanyalı uçak bileti fiyatlarına Tezfly sitesinden ulaşabilir. Havayolu kampanyalarını sayfa başındaki kampanyalar bölümünden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
Luxair birçok farklı noktaya uçmaktadır. Uygun uçuşları Tezfly arama widget'ını kullanarak bulabilirsiniz.
Genel olarak uçuş tarihi yaklaştıkça havayolu bilet fiyatları artmaktadır. Eğer seyahat tarihiniz belli ise Luxair uçak biletinizi son dakikaya bırakmadan satın alarak ucuza bilet bulmanız mümkün.
Ucuz Luxair uçak biletini satın almanın en kolay yolu Tezfly bültenine kaydolmaktan geçer. Hem Luxair kampanyalarını hem de Tezfly'ın indirim kuponu kampanyalarını takip ederek ucuz uçak bileti alman işten bile değil.
Müşterilerimize daha iyi deneyim sağlamak için sitemizde çerez (cookie) kullanılmaktadır. Detaylar
Kabul et