Condor Kampanyalar

Size özel tekliflerimiz için kampanyalarımıza göz atın!
Hepsini göster

Ucuz Condor Uçak Bileti

Ucuz bir tatil veya hafta sonu için bir son dakika fırsatı mı arıyorsunuz? Condor ile en iyi fiyatlı teklifleri burada bulabilirsiniz.

Popüler Condor Kalkış Şehirleri

Popüler Condor Varış Şehirleri

HakkındaCheck-inBagaj HakkıMil ProgramıYiyecek, İçecek ve İkramUçak İçi EğlenceEvcil Hayvan Taşıma Kuralları
Condor

Condor Uçak Bileti

Hakkında

1955te Norddeutscher, Hamburg-Amerika-Linie, Deutsche Lufthansa ve Deutsche Bundesbah tarafından dört partnerle kurulan şirket genellikle Condor diye kısaltılıyor. Almanyanın önde gelen havayollarından olan şirketin merkezi Frankfurtta. Zaman içinde gelişen ve genişleyen şirket, Thomas Cook Group Airlines’ın parçası.

Check-in

Check-in için tanınan süre, uçuştan 24 saat önce başlıyor. Eğer fazla bagajınız varsa ya da bagajlarınızı teslim edip, biniş kartınızı aldıktan sonra etrafta biraz daha zaman geçirmek istiyorsanız, erken check-in yapma şansınız var. 5 Euro bedeli olan bu servis 12 yaş altı çocuklara, Business ve Premium Economy Class yolcularına ise ücretsiz. Seyahat belgelerinizle beraber geçerli kimlik kartınızı ve pasaportunuzu yanınızda bulundurarak bu hizmetten yararlanabiliyorsunuz. Düzenli olmayan özel uçuşlarda, 10 kişiyi aşan gruplarda ise yapılmıyor. Belirli havaalanlarında ise Check-in otomatları var.

Sorunsuz bir yolculuk için, uçuş saatinden en az 2 saat önce havaalanında bulunulması gerekmektedir. Sınıf farketmeksizin kalkış saatinden en az 45 dakika önce, uzun mesafeli uçuşlarda da en az bir saat önce biniş kartlarının alınıp, tüm check-in işlemlerinin tamamlanmış olması gerekir. ABD, Kanada, Schengen anlaşmasına dahil olmayan ülkeler için farklı uygulamalar bulunmaktadır. Bu yüzden acente veya siteden detaylı bilgi almanızı öneririz.

Bagaj Hakkı

Öncelikle her türlü ihtimale karşı, bagajınızın üstüne kimlik ve iletişim bilgilerinizi yazmanızı öneririz. Aktarmalı uçuşlarda, seçimleriniz Condor ile uçtuğunuz yol boyunca geçerli olur. Aktarma yaptıktan sonra diğer şirketin uygulamaları geçerli sayılır. Condorda seçtiğiniz sınıfın getirdiği avantajlar, aktarmadan sonra kullandığınız şirket için geçerli olmamaktadır. Aynı zamanda ABD uçuşlarınızda yanınızda veya el bagajınızda çakmak bulundurmamanız gerekmektedir.

Ücretsiz bagaj için bir limit ve el bagajı için de ayrıca kurallar belirtilmiştir. Sivri ve keskin nesnelerin el bagajında olmasına izin verilmemektedir. Bunun için kargo kısmındaki bagajları kullanabilirsiniz. El bagajının maksimum 6 kg ağırlıkta olması gerekmektedir. İlave olarak küçük bir el çantası, ya da çantasıyla beraber bir laptop, şemsiye gibi eşyalarınızı yanınıza alabilirsiniz. El bagajının boyutu en fazla 55 x 40 x 20 cm olmalıdır. Ölçüler aşıldığı takdirde, ek fiyatlandırma yapılır. Güvenlik nedeniyle izin verilmemiş bagajlar, kargo bölümüne yerleştirilir. Sınırlamalara dikkat edilmediğinden zarar gören, el bagajındaki eşyaların sorumluluğu yolcuya aittir. El bagajındaki sıvı sınırlaması maksimum 100 mldir. Bu sınırlama basınçlı kutular, macunlar, losyonlar ve diğer jelimsi maddeler için de geçerlidir. Ambalaj içindeki değil, üzerinde yazılan miktar dikkate alınır. Aynı zamanda, şeffaf ve açılıp kapanabilen 1 litrelik poşette taşınması ve bu poşetlerin güvenlik kontrolünden geçirilmesi gerekmektedir. Poşet sınırı kişi başına bir adettir. İlaç ve bebek mamaları içinse özel düzenleme vardır. Check-in gişelerinde ya da kapıda unutulan bagajların sorumluluğu da yolcuya aittir. Pusetler, bebek yatağı gibi eşyalar ise ücretsiz olarak taşınır. Çocuk emniyet kemerinin ve koltuğunun olması zorunludur. Spor malzemelerinin taşınması için önceden bildirim gerekmektedir ekstra ücret alınır. Detaylı bilgiyi havayolunun acentelerinden alabilirsiniz.

Check-in’e verilecek bagajlarda Ekonomi sınıfı için 6 kg, Premium Ekonomi için 8 kg, Business için 12 kg (iki bagaja paylaştırılmış şekilde) ağırlık kısıtlaması vardır. Limit aşımında ücretlendirme yapılır ve gidilen mesafeye göre bu ücretlendirme farklılık gösterir. Bagaj görevlisinin sağlığı ve bagajların hasar görmemesi açısından, 32 kgdan fazla bagaj kabul edilmemektedir. Bölgelere göre bagaj kısıtlamaları farklılık gösterdiğinden gideceğiniz yolun bagaj tarifesini acenteden veya web sitesinden kontrol etmeniz yararınıza olur. Son olarak; mücevher, kıymetli evrak, laptop, pasaport gibi değerli eşyalarınızı el bagajınızda bulundurmanızı öneririz.

Mil Programı

Lufthansa’nın Miles&More; programının partneri olduğu için, Condor kullanarak toplanan milleri uçuş için kullanabilirsiniz.

Yiyecek, İçecek ve İkram

Uçak içerisinde çeşitli yemekler ve atıştırmalıklar servis edilmektedir. Aynı zamanda ücretsiz içme suyu, kahve ve çay gibi içecekler bulunmaktadır. İkram ve ücretlendirmeler sınıflara ve bölgelere göre değiştiğinden kontrol yapmanızı, alerjiniz olan maddeleri önceden bildirmenizi öneririz. 

Uçak İçi Eğlence

Uçak içinde tv ve müzik dinleme imkanı var. Çocuklar için özel kanallarda piyesler ve çocuk şarkıları bulunmakta. Aynı zamanda resim yapma araçları ve oyuncaklar da var. Lezzetli Condor ayıcık şekerlemeleri ise çocuklar kadar yetişkinlerin de hoşuna gidecektir.

Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Belirli şartlara bağlı olarak ve önceden bilgi verilerek evcil hayvanlar seyahatinize eşlik edebilir. Sağlık ve aşı belgeli, seyahat onayı alınmış minik dostlarınızın, uygun ve dayanıklı bir kafes içinde bulunması gerekmektedir ve check-inleri yalnızca uçuş günü yapılabilir. Ağırlığı 6 kg üstü olmayan evcil hayvanlarınız, kafes içine konulmuş olarak yolcu kabinine alınabilir. Hayvan pasaportu bulundurmak mecburi olup, belirtilen sahibin adı yolcu ile aynı olmalıdır. Ücretlendirme erken rezervasyona ve hayvanın kafesle beraber ağırlığına göre değişmekle beraber 49,99 ila 154,99 Euro arasındadır.

Condor Sıkça Sorulan Sorular

Tezfly havayolu fiyatlarını anlık olarak havayolundan çekmektedir. Condor kampanyalı uçak bileti fiyatlarına Tezfly sitesinden ulaşabilir. Havayolu kampanyalarını sayfa başındaki kampanyalar bölümünden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
Condor birçok farklı noktaya uçmaktadır. Uygun uçuşları Tezfly arama widget'ını kullanarak bulabilirsiniz.
Genel olarak uçuş tarihi yaklaştıkça havayolu bilet fiyatları artmaktadır. Eğer seyahat tarihiniz belli ise Condor uçak biletinizi son dakikaya bırakmadan satın alarak ucuza bilet bulmanız mümkün.
Ucuz Condor uçak biletini satın almanın en kolay yolu Tezfly bültenine kaydolmaktan geçer. Hem Condor kampanyalarını hem de Tezfly'ın indirim kuponu kampanyalarını takip ederek ucuz uçak bileti alman işten bile değil.
Müşterilerimize daha iyi deneyim sağlamak için sitemizde çerez (cookie) kullanılmaktadır. Detaylar
Kabul et