Anasayfaright iconUçak Biletiright iconTüm Havayollarıright iconGaruda Indonesia Uçak Bileti

Garuda Indonesia Kampanyalar

Size özel tekliflerimiz için kampanyalarımıza göz atın!
Hepsini göster

Ucuz Garuda Indonesia Uçak Bileti

Ucuz bir tatil veya hafta sonu için bir son dakika fırsatı mı arıyorsunuz? Garuda Indonesia ile en iyi fiyatlı teklifleri burada bulabilirsiniz.

Popüler Garuda Indonesia Kalkış Şehirleri

Popüler Garuda Indonesia Varış Şehirleri

HakkındaCheck-inBagaj HakkıMil ProgramıYiyecek, İçecek ve İkramUçak İçi EğlenceEvcil Hayvan Taşıma Kuralları
Garuda Indonesia

Garuda Indonesia Uçak Bileti

Hakkında

1949 senesinde kurulan şirket, Endonezya’nın resmi havayoludur. Merkez ofisi Soekarna-Hatta Havalimanında bulunur. Mart 2014ten beri bir SkyTeam üyesi olan Garuda Indonesia’nın ana merkezden Avrupa, Güneydoğu ve Doğu Asya, Orta Doğa ve Avustralya’ya seferleri bulunmakta.

Check-in

İç hatlarda kalkıştan 1 saat, dış hatlarda ise kalkıştan 2 saat önce bulunmanız gerekmektedir. Her ihtimali göz önüne alarak, belirtilen saatten önce gelmek ise en iyisi.

Garuda Indonesia check-in için birden fazla seçenecek sunuyor. City check-in adını verdikleri ilk seçenekte check in, Garuda Indonesia satış ofisinde, kalkıştan 24 saat öncesi ile 4 saat öncesi arasındaki zaman diliminde yapılıyor. Bilet türünüze göre (izin verilen türler web sitesinde belirtiliyor) kalkıştan 24 saat öncesi ile 4 saat öncesinde telefon ya da bilgisayarınızdan online check-in yapabiliyorsunuz. Bunların yanı sıra Garuda Indonesia çağrı merkezini arayarak check-in yapmak da mümkün. Yüksek sınıflı bilet alanlar ise check in konusunda daha avantajlı.

Bagaj Hakkı

Öncelikle check-ine vereceğiniz bagajın üstüne kimlik ve adres bilgilerinizi yazmanızı öneririz. Bu, olası aksiliklere karşı büyük bir yardımcınız olacaktır. Kıymetli evrak, mücevher, para, kimlik kartı, anahtar, laptop gibi değerli eşyalarınızı ise yanınızda bulundurmanızı öneririz.

El bagajı için izin verilen boyutlar maksimum boy 56 cm, en 45 cm ve derinlik 25 cm olarak ya da üç boyut toplamı maksimum 115 cm olarak belirtiliyor. Ağırlık ise maksimum 7 kg.

Check-in'e verilen bagajın 32 kgdan fazla olmaması konusunda katı bir kural var. Web sitesinde bunun dışında herhangi bir bilgi yer almıyor check-ine verilen bagajlar için. Rezervasyon sırasında ya da uçuştan önce havayolu ile irtibata geçip, sorularınız için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mil Programı

GarudaMiles ile mil kazanıp, kazandığınız milleri uçuşlarınız için kullanabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra Business Class yolcuları, GFF Platinum ve Gold üyeleri özel bekleme salonundan yararlanabiliyorlar.

Yiyecek, İçecek ve İkram

Bilet sınıfına bağlı olarak, içecek ve atıştırmalık ikramlar da sunuluyor. 

Uçak İçi Eğlence

Koltuk arkası ekranlarda 25 müzik kanalı, 9 radyo istasyonu, çeşitli türlerde 300 müzik albümü ve 25 oyun yer almakta. Yolculuğunuzu renkli hale getirmek için dergi okuyabilir, televizyon izleyebilirsiniz.

Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Minik dostlarınız seyahatlerinize eşlik edebilir. Bunun için öncelikle rezervasyon sırasında, evcil hayvanınız olduğunu belirtmeniz gerekiyor. Küçük bir köpeğiniz ya da kediniz varsa, havayolunun onay vermesi durumunda (uçuşlara bağlı olarak kabindeki evcil hayvan sayısına limit konuluyor) temiz, sağlam ve dayanıklı bir kafes içinde kabine alabiliyorsunuz. Buna alternatif olarak, evcil hayvanınız bagaj ya da kargo kısmında da yolculuk yapabiliyor. Her şeyden önemlisi, evcil hayvanınızın uluslar arası karnesi, seyahat izni olmalı. Gerekli sağlık belgelerini de tamamlamalısınız. Ödeyeceğiniz ücret hayvanın boyut ve ağırlığına, aynı zamanda rotasyona göre değiştiği için havayolundan detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Garuda Indonesia Sıkça Sorulan Sorular

Tezfly havayolu fiyatlarını anlık olarak havayolundan çekmektedir. Garuda Indonesia kampanyalı uçak bileti fiyatlarına Tezfly sitesinden ulaşabilir. Havayolu kampanyalarını sayfa başındaki kampanyalar bölümünden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
Garuda Indonesia birçok farklı noktaya uçmaktadır. Uygun uçuşları Tezfly arama widget'ını kullanarak bulabilirsiniz.
Genel olarak uçuş tarihi yaklaştıkça havayolu bilet fiyatları artmaktadır. Eğer seyahat tarihiniz belli ise Garuda Indonesia uçak biletinizi son dakikaya bırakmadan satın alarak ucuza bilet bulmanız mümkün.
Ucuz Garuda Indonesia uçak biletini satın almanın en kolay yolu Tezfly bültenine kaydolmaktan geçer. Hem Garuda Indonesia kampanyalarını hem de Tezfly'ın indirim kuponu kampanyalarını takip ederek ucuz uçak bileti alman işten bile değil.
Müşterilerimize daha iyi deneyim sağlamak için sitemizde çerez (cookie) kullanılmaktadır. Detaylar
Kabul et